BanBao

Hurtownia zabawek - klocki Banbao

Witamy w świecie BanBao!
W świecie pełnym przygód, rozrywki, radości i kreatywności, gdzie jedyne granice może nam stworzyć nasza wyobraźnia!
Od 2013 roku zostaliśmy oficjalnym, wyłącznym dystrybutorem marki BanBao w Polsce. Doświadczenie jakie zdobyliśmy w ciągu 20 lat istnienia na rynku zabawek w Polsce, oraz aktywny udział w budowaniu marki LEGO, z którą byliśmy związani od początku istnienia naszej firmy , ułatwi nam sprostaniu nowemu wyzwaniu jakim jest wypromowanie klocków BanBao.

BanBao jest marką zabawek wysokiej jakości, spełniającą wszelkie normy i posiadającą wszystkie certyfikaty bezpieczeństwa i jakości niezbędne do sprzedaży w Unii Europejskiej. Klocki BanBao są popularne na całym świecie, obecnie sprzedawane są w 36 krajach, czas więc na Polskę! W ofercie posiadamy 20 różnych serii, w których skład wchodzi ok. 160 produktów.Zróżnicowana tematyka linii pozwala sprostać zainteresowaniom i wymaganiom każdego dziecka! Możesz zbudować radiowóz, farmę, dom, pałac księżniczki, statek a nawet prom kosmiczny!

Klocki BanBao są kompatybilne z innymi znanymi markami klocków. A ich wysoka jakość i niska cena gwarantują dostępność dla każdego.